Blog szczegóły

image
Kobieta mierząca miarą obwód w pasie

Czas na zdrowe odchudzanie - poznaj proste metody!

Spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej wymaga wiele pracy. Są jednak na to prostsze i całkowicie zdrowe sposoby! Nie zamęczaj się niezdrowymi dla Twojego organizmu głodówkami, które i tak nie przynoszą rezultatów! Przyjdź do Centrum Medycyny Estetycznej i skorzystaj z jednego z naszych zabiegów. Efekty są gwarantowane!

1. KRIOLIPOLIZA

Jest to jedna z lepszych metod skutecznego rozwiązywania problemu nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej w miejscach opornych na modelowanie. Kriolipoliza to szybki i bezinwazyjny zabieg polegający na niszczeniu tkanki tłuszczowej za pomocą zimna. Skorzystaj z niego, jeśli borykasz się z nadmierną tkanką tłuszczową w obrębie: karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud lub łydek. Zabieg ten polecany jest osobom, które zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i jej nierównomiernym rozkładem czy z nadwagą. Kriolipoliza jest także niezwykle skuteczna przy zwalczaniu cellulitu. Zabieg trwa tylko od 35 do 60 minut, a pierwsze efekty widać już po 2-3 tygodniach!

2. LIPO LASER

Lipo laser to nowoczesne urządzenie kosmetyczne służące do wykonywania zabiegów wspomagających modelowanie sylwetki. Jego zadaniem jest usunięcie zbędnych kilogramów oraz pozbycie się cellulitu. Jest to rozwiązanie idealne dla osób w każdym wieku! Jeżeli marzysz o utracie nadmiaru centymetrów, ale nie chcesz decydować się na inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, lipo laser jest dla Ciebie! Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny! Laser działa tylko na komórki tłuszczowe, nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Co ważne, urządzenie nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w znaczny i kontrolowany sposób ich zawartość oraz objętość. Zabieg trwa maksymalnie 30 minut. Aby osiągnąć najlepszy efekt, zalecanych jest 8 zabiegów, dwa razy w tygodniu, przez 4 tygodnie.

3. LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

Chcesz wymodelować sylwetkę? Ćwiczysz i prawidłowo się odżywiasz, a mimo wszystko nie możesz zrzucić tkanki tłuszczowej? Pośladki, uda i brzuch to dla Ciebie problematyczne miejsca? Oto rozwiązanie dla Ciebie! Kawitacja ultradźwiękowa to jedna z lepszych metod wyszczuplania! Jest całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna! Jakie efekty możesz uzyskać? Przede wszystkim redukcję tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodu ciała i redukcję cellulitu. Dzięki zabiegowi jędrność i napięcie Twojej skóry się poprawi, a pośladki zostaną podniesione. Wymodeluj swoją talię i wysmuklij ciało! Zabieg na jedną partię ciała trwa tylko 15-30 minut, a pierwsze zmiany zaobserwujesz już po 3 tygodniach!

4. FALE RADIOWE RF

Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację. Spraw, że Twoja skóra będzie jędrna i wymodeluj sylwetkę! Zabieg przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenia problemów związanych z cellulitem! Działa poprzez radiofrekwencję, czyli promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny. Fale są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Zmniejsz obwód ciała, podnieś pośladki i zlikwiduj „luźną” skórę w obrębie brzucha i ud!

Ćwiczysz i stosujesz dietę, ale nie zauważasz żadnych efektów? Zrzucenie zbędnych kilogramów zazwyczaj wymaga wiele czasu i niestety często łączy się z utratą zdrowia. Chcesz uzyskać gwarantowane efekty w bezpieczny i zdrowy sposób? Skorzystaj z jednego z naszych zabiegów! Dokładną ofertę znajdziesz na stronie internetowej. https://www.centrum-medycyny-estetycznej.pl/zabiegi-wyszczuplajace.html