Blog szczegóły

image

Oczyszczanie wodorowe - poznaj jego korzyści dla Twojej skóry

OCZYSZCZANIE WODOROWE – NA CZYM POLEGA?

Wodorowe oczyszczanie twarzy to jeden z popularniejszych zabiegów ostatniego czasu, polegający na wtłaczaniu w głąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru pod dużym ciśnieniem. Dzieli się on na kilka etapów, które wykonane muszą zostać w odpowiedniej kolejności. Początkowo za pomocą wody wodorowej neutralizowane są wolne rodniki, które mają bardzo szkodliwy wpływ na kondycję skóry. Następnie dzięki wykorzystaniu specjalnego urządzenia emitującego ultradźwięki, następuje złuszczanie martwego naskórka oraz wprowadzenie antyoksydantów. Ostatnim, ale równie ważnym krokiem jest zabezpieczenie skóry przed szybkim pojawieniem się nowych wolnych rodników.

Zabieg jest wykonany za pomocą nowoczesnych technologii. Opiera się na wykorzystaniu zjawiska elektroporacji, czyli doprowadzenia do mikrouszczodzeń błony komórkowej, dzięki którym substancje aktywne przedostają się w głąb skóry. Zabieg jest bardzo skuteczny i całkowicie bezpieczny.

KORZYŚCI DLA TWOJEJ SKÓRY!

Oczyszczanie wodorowe niesie za sobą wiele korzyści! Dzięki niemu zachowasz lub przywrócisz blask i młody wygląd skóry. Skorzystaj z zabiegu i ciesz się dogłębnym oczyszczeniem, odżywieniem i rewitalizacją. Na jakie efekty możesz liczyć?

  • poprawa elastyczności,
  • oczyszczenie porów,
  • regulacja wydzielania sebum,
  • zmniejszenie widoczności przebarwień,
  • zwiększenie metabolizmu skóry,
  • wyrównanie kolorytu,
  • złagodzenie stanów zapalnych.

Dokładne oczyszczenie twarzy jest podstawą jej pielęgnacji. Zabieg pozwoli Ci na pozbycie się efektu zmęczonej i odwodnionej skóry twarzy. Efekty widać już po pierwszym zabiegu!

OCZYSZCZANIE WODOROWE – KTO POWINIEN SKORZYSTAĆ?

Dotykają Cię objawy przedwczesnego starzenia? A może borykasz się z nadmiernym przetłuszczaniem cery? Oczyszczanie wodorowe to dla Ciebie świetne rozwiązanie! Wskazaniami do zabiegu jest także chęć leczenia trądziku lub skory bardzo wrażliwej. Jeżeli Twoja skóra jest zmęczona, szara i pozbawiona blasku, zabieg ten na pewno Ci pomoże!