Blog szczegóły

image
Kobieta w bieliźnie na jednolitym niebieskim tle

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o osoczu bogatopłytkowym!

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE NAZYWANE JEST ELIKSIREM MŁODOŚCI

Zabiegi z wykorzystaniem osocza wymagają pobrania krwi pacjenta i wyselekcjonowania z niej aktywnych trombocytów. Podczas zabiegu pobiera się około 10 ml krwi, a następnie wprowadza osocze za pomocą specjalnej igły. Zabieg można zastosować w przypadku ust, policzków, okolic oczu, dłoni, dekoltu, głowy czy szyi. Jego zadaniem jest poprawienie wyglądu skóry, intensywna jej regeneracja i odmłodzenie.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE MA UDOWODNIONE DZIAŁANIE BIOSTYMULACYJNE

Koncentrat płytek krwi pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Jego zadaniem jest zwiększenie ukrwienia tkanek, czyli tworzenie nowych naczyń krwionośnych i poprawa mikrokrążenia w tkankach. W momencie, w którym kolagen kontaktuje się z płytkami krwi, uwalniane są czynniki wzrostu. To właśnie one wywołują intensywną regenerację i odmładzają skórę.

TERAPIA WPŁYWA TAKŻE NA ROZSTĘPY CZY BLIZNY POTRĄDZIKOWE

Masz problem z rozstępami? A może walczysz z bliznami po trądziku? Ta terapia jest idealna dla Ciebie! Zabieg z wykorzystaniem osocza sprawdzi się również w przypadku osób, które borykają się ze zmarszczkami i bliznami. Innym wskazaniem jest chociażby nadmierne wypadanie włosów lub zniszczenia w tym obrębie. Skorzystaj z zabiegu, jeśli dotyczą Cię takie problemy, jak: wiotkość skóry twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni, objawy starzenia lub szara i matowa skóra.

TERAPIA JEST ODPOWIEDNIA DLA ALERGIKÓW!

W przeciwieństwie do wielu zabiegów medycyny estetycznej, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego są całkowicie bezpieczne dla alergików! Wiele innych wstrzykiwanych substancji może wpływać negatywnie na osoby uczulone na różne substancje czynne. W tym przypadku nie ma żadnego zagrożenia, ponieważ ciecz pochodzi z ciała pacjenta. Jeśli jesteś więc alergikiem i chcesz skorzystać z zabiegu – nie musisz się obawiać!

ZABIEG USUNIE TWOJE CIENIE POD OCZAMI!

Niełatwo poradzić sobie z cieniami pod oczami. Jest to problem, z którym zmaga się wielu z nas. Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego świetnie sobie z tym poradzi! Osocze bogatopłytkowe może być stosowane zarówno na twarzy, jak i w owłosionych partiach głowy. Efekty jakie możesz uzyskać, to chociażby: zwiększenie napięcia skóry, poprawa jej kolorytu, regeneracja, wygładzenie blizn, zagęszczenie i odrastanie wypadających włosów czy przyspieszenie gojenia ran.

Terapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to świetny zabieg, który sprawdzi się w wielu przypadkach. Co ważne, jest całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny! Skorzystaj z niego w Centrum Medycyny Estetycznej! https://www.centrum-medycyny-estetycznej.pl/osocze-bogatoplytkowe-prp.html