Oczyszczanie wodorowe

image

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe ma za zadanie wyraźnie poprawić wygląd skóry, chroniąc ją przed pojawieniem się oznak starzenia. Zabieg dzieli się na kilka etapów, które muszą zostać przeprowadzone w odpowiedniej kolejności. Na początku neutralizuje się wolne rodniki za pomocą wody wodorowej. Potem następuje złuszczanie martwego naskórka oraz wprowadzenie antyoksydantów. Dzieje się to z wykorzystaniem specjalnego urządzenia emitującego ultradźwięki. Na koniec konieczne jest zabezpieczenie skóry przed szybkim pojawieniem się nowych wolnych rodników.

Efekty oczyszczania wodorowego

Dzięki oczyszczaniu wodorowemu cera jest świeża, jędrna i zregenerowana. Taki zabieg pozwala na znaczne opóźnienie pojawienia się oznak starzenia. Dodatkowe skutki wykorzystania oczyszczania wodorowego to:

  • poprawa elastyczności,
  • oczyszczenie porów,
  • regulacja wydzielania sebum,
  • wyrównanie kolorytu,
  • złagodzenie stanów zapalnych.

Wskazania do wykonania zabiegu oczyszczania wodorowego

Zabieg oczyszczania wodorowego sprawdzi się w sytuacji, gdy dotykają Cię objawy przedwczesnego starzenia, masz zmęczoną i szarą cerę lub borykasz się z nadmiernym przetłuszczaniem. To korzystne rozwiązanie także w przypadku leczenia trądziku lub skóry bardzo wrażliwej.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu oczyszczania wodorowego

Oczyszczania wodorowego nie powinno się przeprowadzać w sytuacji, gdy dana osoba boryka się z aktywnymi chorobami skóry lub schorzeniami przewlekłymi, w tym m.in. z cukrzycą, epilepsją czy nowotworami. Zabiegu nie można wykonać również w przypadku, kiedy pacjent ma rozrusznik serca, nadwrażliwość na prąd lub metalowe implanty w ciele.