Zespół

image

Veronika Aleksopulo

 

Twoja skóra zasługuje na to, co najlepsze!

Jestem lekarzem z wyższym wykształceniem medycznym, ukończyłam Narodowy Uniwersytet Medyczny imienia O.O. Bogomolesa w Kijowie z tytułem lekarza . Ponad 4 lata doświadczenia w medycynie estetycznej, ponad pięćset zadowolonych klientów. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-age. Posiadam dyplomy międzynarodowych ośrodków medycyny estetycznej, regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach, aby zawsze być świadomym najnowszych i najskuteczniejszych technik stosowanych w kosmetologii. Pracuję wyłącznie na certyfikowanych, europejskich produktach o wysokiej jakości i skuteczności, które sprawdziły się w praktyce.

Wykonuję szeroki zakres zabiegów kosmetycznych takich jak :

Plastyka konturowa, powiększenie ust techniką autorską, terapia botulinowa,  autorska technika mezoterapii i biorewitalizacji, osocze bogatopłytkowe PRP.

Jestem przekonana, że uroda i młodość skóry zaczyna się od jej zdrowia. Specjalizuję się w leczeniu trądziku, trądziku różowatego.

Posiadam umiejętności w zakresie techniki mezoterapii głowy. Leczę problemy trychologiczne takie jak łysienie rozproszone i androgenozależne.

Na podstawie doświadczenia klinicznego i zawodowego kompetentnie i skutecznie przepiszę protokół leczenia - zabiegi, leki i pielęgnację domową.

Tylko indywidualne podejście do każdego klienta może przynieść naprawdę fantastyczne rezultaty, dlatego z każdym pacjentem indywidualnie opracowujemy plan leczenia, co moim zdaniem jest podstawą skutecznej terapii!

Lekarz i pacjent pracują razem, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Dziś świat medycyny estetycznej jest bardzo dynamiczny!  Robimy wszystko, aby być na szczycie i oferować Państwu tylko najnowocześniejsze i najskuteczniejsze protokoły i procedury.

Moim celem jest Twoja promienna, zdrowa, zadbana skóra, która pomoże Ci podkreślić Twoją wyjątkowość i doda Ci pewności siebie! Zasługujesz na to, aby błyszczeć!